Adam Levine en zijn vrouw Behati Prinsloo hebben hun huis in Montecito, Californië, voor 60 miljoen dollar (ruim 51 miljoen euro) verkocht. Dat meldt TMZ. Het stel had het pand voor 65 miljoen dollar te koop gezet.
De Maroon 5-zanger en zijn vrouw kochten het huis met alles erop en eraan drie jaar geleden voor 52 miljoen dollar. De woning van meer dan 1200 vierkante meter staat op een landgoed van ruim 14.000 vierkante meter. De koper krijgt er onder meer twee extra gastenwoningen, een fitnessruimte, tennisbaan, thuisbioscoop, karpervijver en een kippenren bij.
Het huis was in 2009 aanvankelijk gebouwd voor acteur Rob Lowe, meldt TMZ. De reden dat Levine en Prinsloo de woning wilden verkopen, is dat ze dichter bij de school van hun drie kinderen willen wonen.