André Hazes onderschatte impact van stemproblemen

27 jun , 00:02 Entertainment
anp270625002 1

Het gaat nog niet beter met de stem van André Hazes. De stembanden van de zanger zijn overbelast en daardoor moet hij nu veel trainen. "Dat heb ik wel onderschat van tevoren", zei Hazes donderdag in het SBS6-programma Shownieuws.

De zanger vertelde dat zijn stem overbelast is geraakt door het vele optreden en dat hij "heel naïef is geweest" door op te treden zonder een stemcoach, terwijl hij die in het verleden altijd had. "Het is nu even op de blaren zitten."

Hazes liet eerder deze maand weten dat hij een aantal weken rust moest nemen vanwege "een lichte beschadiging" aan zijn stembanden. Daardoor moest hij een reeks optredens annuleren. Hazes hoopt op 11 en 12 juli weer op het podium te staan tijdens het festival De Amsterdamse Zomer.