André Hazes denkt langzaam aan gezinsuitbreiding. De zanger zou graag weer vader willen worden, vertelt hij aan Shownieuws.
"Ik zou het volgend jaar wel leuk vinden om te gaan oefenen om weer vader te worden", zegt de 31-jarige Hazes. Hij benadrukt dat het nog om oefenen gaat. "Niet dat het volgend jaar gebeurt, maar ik wil er wel mee bezig zijn."
Hazes heeft samen met zijn ex-vriendin Monique Westenberg een 9-jarige zoon, maar zou er het liefst "nog wel drie willen". "Ik heb natuurlijk Dré, die is straks een jaar of 10, 11 en die is dan grote, grote broer en dan allemaal van die kleintjes erbij. Ja, dat is wel het doel."
De zanger heeft sinds dit jaar een relatie met Noa Braaf. Hij heeft haar nog niet laten kennismaken met Westenberg. Volgens Hazes bepaalt zijn ex wanneer zij elkaar voor het eerst ontmoeten. "Dat kan ik niet pushen."
Ook heeft Hazes zijn zoon nog niet voorgesteld aan Braaf. Dat gebeurt pas als de twee een jaar een relatie hebben. "Dat vind ik ook wel goed, want laat ik dat eerst maar eens halen."