Australië stuurt Delta Goodrem naar Eurovisie Songfestival

01 mrt , 21:08Entertainment
anp010326174 1
Singer en songwriter Delta Goodrem vertegenwoordigt Australië op het Eurovisie Songfestival met het nummer Eclipse. Dat maakte de Australische omroep SBS zondag bekend.
De 41-jarige zangeres noemt haar deelname "een enorme eer". "Ik heb altijd gehouden van de creativiteit, individualiteit en vreugde die het Eurovisie Songfestival met zich meebrengt, en hoe het mensen over de hele wereld verbindt en verenigt door middel van muziek. Ik kan niet wachten om in Wenen aan te komen en Australië trots te maken."
Goodrem bracht in 2003 haar debuutalbum Innocent Eyes uit dat bovenaan de Australische hitlijsten stond en een van de bestverkochte Australische albums is. Haar grootste internationale doorbraak kwam met de single Lost Without You. In Nederland scoorde ze in 2003 een hit met het nummer Born To Try.
loading

Loading