Baz Luhrmann bevestigt komst van musical over Elvis Presley

25 feb , 1:31 Entertainment
anp240226200 1

Baz Luhrmann heeft bevestigd dat er een musical komt over Elvis Presley. In een interview op de Britse zender Magic Radio verklapte hij dat er aan het theaterstuk wordt gewerkt. De regisseur van de film Elvis uit 2022 en de nieuwe concertfilm EPiC: Elvis Presley in Concert hintte eerder al eens op de komst van een theaterversie.

"Er wordt aan gewerkt. Het gaat gebeuren", zei hij toen hij op de radio naar het project werd gevraagd. "Ik weet niet of ik het eigenlijk mocht aankondigen, maar goed, nu heb ik het toch gedaan", voegde hij eraan toe.

Luhrmann zei in het gesprek ook dat hij het stuk niet zal regisseren. "Ik heb iets geleerd. Het is net als toen ik Alex Timbers de Moulin Rouge-musical liet doen. Ik kan nooit teruggaan. Ik kan niet meer de persoon zijn die ik was toen ik 28 was en Romeo + Juliet of Strictly Ballroom maakte... maar ik vind het geweldig om het over te dragen, en ik ben daar niet moeilijk over."

Details over wanneer de musical in productie zal worden genomen of wie er in het stuk te zien zal zijn, maakte Luhrmann niet bekend.