Verschillende beroemdheden zijn woensdagochtend gearriveerd in Saint-Tropez, waar de uitvaartplechtigheid van actrice Brigitte Bardot plaatsvindt. Op beelden is te zien dat de Franse zangeres Mireille Mathieu en acteur Bernard Montiel bij de Notre-Dame-de-l'Assomption aankomen.
Ook de radicaalrechtse leider Marine Le Pen woont de kerkdienst bij. Bardot, die bekendstond om haar uiterst rechtse opvattingen, steunde Le Pen publiekelijk toen ze in 2012 en 2017 probeerde president te worden. De echtgenoot van Bardot was jarenlang politiek adviseur van Jean-Marie Le Pen, de vader van Marine. De Franse president Emmanuel Macron is niet bij de uitvaart aanwezig.
Volgens het Franse persbureau AFP arriveerde de kist van Bardot onder toeziend oog van honderden belangstellenden bij de kerk. Bij de ingang werd de kist opgevangen door de zoon van Bardot.
Bardot stierf eind december op 91-jarige leeftijd. Woensdag maakte haar echtgenoot bekend dat de Franse actrice en dierenactivist was overleden aan de gevolgen van kanker.