Bram Moszkowicz en Olcay Gulsen zijn te zien in het laatste seizoen van het EO-programma Adieu God?, maakte de omroep dinsdag bekend. In de laatste reeks zijn ook gesprekken te zien met zangeres Eva Simons, presentator Thomas van der Vlugt en atleet Gregory Sedoc.
Het nieuwe seizoen is vanaf 11 november te zien op NPO 2. In de laatste twee afleveringen in december blikt de afscheid nemende presentator Tijs van den Brink ook terug op de bijna veertien jaar van het tv-programma. Samen met Franca Treur, Andries Knevel, Wilfred Genee en Typhoon bespreekt hij onder meer hoe het denken over geloof is veranderd.
De presentator, die bij de EO stopt omdat hij Kamerlid wil worden voor het CDA, vond het "echt een feest" om het programma te maken. "Meer dan een decennium lang mocht ik me een keer of vijftien per jaar verdiepen in het levensverhaal van een bekende Nederlander, met de nadruk op diens geloofsontwikkeling", aldus Van den Brink. "In totaal 192 keer iemand in het hart kijken, luisteren wat er leeft. Soms heel gevoelig, soms een beetje wrikken. Iets mooiers is nauwelijks denkbaar."