Charly Luske moet zich beheersen na haatreacties op transdochter

02 dec , 15:40 Entertainment
anp021225139 1

Charly Luske heeft moeite zichzelf te beheersen als mensen zich op sociale media negatief uitlaten over zijn transdochter. "Ik kan erg primair reageren", vertelt de 47-jarige zanger in gesprek met Beau Monde. "De fysieke agressie van vroeger is minder, maar het zit er nog in."

Luske deelt dat hij "getriggerd" kan worden door opmerkingen over zijn dochter Alice. "Er zijn mensen die scheldwoorden daarover naar mijn socials sturen." Hoewel de zanger zich probeert in te houden, voelt hij "toch de neiging om te reageren". Soms nodigt Luske de zogenaamde haters uit om bij hem langs te komen. "Ik zet mijn adres er altijd bij, maar de types die zulke berichtjes sturen zijn laf en komen nooit." Desondanks is de zanger kritisch op zijn primaire manier van reageren en hij probeert er naar eigen zeggen aan te werken. "Je moet zoiets natuurlijk niet doen, want je laat jezelf kennen", besluit hij.

Luske is getrouwd met presentatrice en podcastmaker Tanja Jess, met wie hij twee kinderen heeft. In 2022 besloot hun zoon om verder door het leven te gaan als vrouw. Luske en Jess hebben de transitie van hun dochter altijd publiekelijk gesteund.