Daphne Deckers heeft Astrid Holleeder geïnterviewd voor het nieuwe seizoen van haar podcast Daphne op Donderdag. Holleeder vertelt dat ze eenzaam is doordat ze de afgelopen tien jaar op tientallen schuiladressen heeft gezeten. "Voor mij is beveiliging een feestje, want dan heb ik iemand om tegen te praten", aldus Holleeder.
Deckers interviewt haar gasten normaal gesproken in het huisje in haar tuin, maar het interview met Holleeder vond plaats op een geheime locatie. De zus van de veroordeelde crimineel Willem Holleeder wordt dan ook zwaar beveiligd. In de podcast vertelt ze dat ze aan haar kleinkinderen moest uitleggen dat "oma op een lijst staat om vermoord te worden".
Naast Holleeder interviewde Deckers onder meer Trijntje Oosterhuis en Mark Tuitert. Het vijfde seizoen van Daphne op Donderdag komt dinsdag uit.