David Harbour opgelucht over einde Stranger Things

11 jun , 8:25 Entertainment
anp110625059 1

David Harbour is klaar om afscheid te nemen van de Netflix-serie Stranger Things. In een gesprek met actrice Scarlett Johansson voor Interview Magazine reageerde Harbour instemmend op de vraag of hij opgelucht is over het einde van de serie. Het vijfde en laatste seizoen gaat op 26 september in première op Netflix.

Harbour was tijdens de eerste seizoenen erg enthousiast over zijn rol. "Vrienden van me die jarenlang in tv-series hadden gespeeld, zeiden: 'Tegen seizoen drie of vier wil je er wel vanaf.' En ik zei: 'Nooit! Ik hou zoveel van al deze mensen'", vertelde hij aan Johansson. Harbour speelt de rol van politiechef Jim Hopper in de fictieve stad Hawkins, waar de serie zich afspeelt.

Stranger Things ging in 2016 in première op Netflix. Naarmate de serie vorderde, kwam de 50-jarige acteur op een punt dat hij zich afvroeg hoe lang het nog door zou gaan. "Je moet steeds dezelfde toon aanslaan", aldus Harbour. Later vult hij aan: "Dus ja, na tien jaar denk je: 'Oké, het is mooi geweest.'"

Het werd lastiger voor Harbour om een andere weg in te slaan. "Een deel van je psyche wordt in beslag genomen door deze groep mensen en dit verhaal." Tot slot grapt de acteur: "Ik kon deze verdomde snor niet afscheren."