Django Wagner schrikt van geweld na Brabants optreden

10 feb , 9:09 Entertainment
anp100225064 1

Django Wagner is behoorlijk geschrokken van het nieuws dat een man zondagavond zwaar is mishandeld na afloop van zijn show in het Brabantse Son en Breugel. "Ik heb er bijna geen woorden voor", reageert de volkszanger tegenover het ANP.

De 54-jarige Wagner organiseerde in een café een dinnershow met bekende gastartiesten. Hij benadrukt dat het incident pas na het feest plaatsvond en dat hij er niets van heeft meegekregen. "Het was juist zo'n geweldige avond. Ik las in de media dat er een grimmige sfeer was, nou de sfeer was gewoon perfect. De mensen waren blij, ze hebben mij nog aan het einde van de avond bedankt voor de gezellige middag en avond."

Wagner vindt het "supererg" voor het slachtoffer. "Ik hoop dat het slachtoffer snel opknapt. Ik heb hem nog niet gesproken, maar ik hoop dat ik ergens in de komende dagen contact kan leggen."

De politie meldde eerder dat het slachtoffer volgens getuigen beroofd zou zijn en met iets op het hoofd is geslagen. Er is nog niemand aangehouden.