Dolly Parton was woensdag genoodzaakt een evenement af te zeggen vanwege gezondheidsproblemen. De 79-jarige countryzangeres maakte via een videoboodschap bekend herstellende te zijn van nierstenen.
Parton had een optreden in Dollywood op de planning staan, ter gelegenheid van de aankondiging van de nieuwste attractie in het themapark. "Hallo Dollywood! Ik ben het! Ik weet het, ik ben hier en jij bent daar en je vraagt je af waarom dat zo is," begon Parton haar boodschap. "Ik had een klein probleempje. Ik had een niersteen die veel problemen veroorzaakte. Het bleek dat er een infectie was", aldus Parton. De zangeres kon hierdoor op advies van haar dokter niet naar Tennessee reizen.
Parton opende Dollywood in de plaats Pigeon Forge in 1986. Functionarissen van Dollywood Parks & Resorts maakten woensdag bekend dat er voor 50 miljoen dollar een nieuwe attractie wordt gebouwd genaamd NightFlight Expedition. Deze attractie opent in 2026.