Drake heeft er veel vertrouwen in dat de Italiaanse tennisser Jannik Sinner dit jaar de US Open wint. Op Instagram deelde de rapper een screenshot, waarop te zien is dat hij 300.000 dollar (ruim 257.000 euro) heeft ingezet op Sinner als winnaar van het grandslamtoernooi.
De Canadese rapper staat erom bekend dat hij vaak verliest met sportweddenschappen. In juni deelde hij nog dat hij in een maand ruim 8 miljoen dollar had verloren door te wedden op sportwedstrijden. Fans maakten ook wel grappen over de Drake-vloek, die sporters of teams treft als de artiest geld op ze inzet.
Drake had overigens eerder dit jaar voor de verandering wel geluk, toen hij gokte op Sinner. De rapper zette 250.000 dollar in dat de Italiaan de Australian Open zou winnen. Sinner won de finale van het toernooi uiteindelijk van de Duitser Alexander Zverev. Met zijn winnende gok haalde Drake toen 345.000 dollar binnen.