Florence + The Machine is officieel bevestigd voor de komende editie van het Belgische festival Pukkelpop. De Britse band rond zangeres Florence Welch moest in 2023 op het laatste moment het optreden op het festival annuleren, maar mag 22 augustus in de herkansing.
Welch moest in 2023 een operatie ondergaan nadat was gebleken dat ze een buitenbaarmoederlijke zwangerschap had. Daarbij scheurde een eileider en moest ze met spoed worden geopereerd. Ze annuleerde niet alleen haar optreden op Pukkelpop, ook een show op Lowlands ging niet door.
Het Belgische Pukkelpop maakte maandag al de komst van Tyler, The Creator, sombr en Zara Larsson bekend. Dinsdag kwamen Florence + The Machine en Deftones erbij. Meer namen voor het festival van 20 tot en met 23 augustus worden binnenkort aangekondigd. De kaartverkoop voor het festival gaat op 14 februari van start.