De Gi-Ga Gantische Kerstshow in Rotterdam Ahoy krijgt een derde voorstelling. Donderdag maakte K3, een van de artiesten op de line-up, bekend dat er een derde show bijkomt.
In een filmpje op Instagram beeldt zangeres Julia van K3 aan haar collega's Hanne en Marthe via hints uit dat ze een extra show geven. In januari waren al voorstellingen op zaterdag 20 en zondag 21 december om 14.30 uur bekendgemaakt. "Door het enorme succes" van de kaartverkoop is op zaterdagochtend om 11.00 uur een extra voorstelling gepland.
Tijdens de Gi-Ga Gantische Kerstshow treden sterren uit de stal van Studio 100, zoals K3, Mega Mindy, Samson & Marie en Kabouter Plop, op met een juniorversie van De Toppers. Naast liedjes uit het repertoire van Studio 100 maakt ook muziek uit de Efteling-sprookjes deel uit van de voorstelling.