Isa Hoes is toegevoegd aan de cast van 40-45 de Musical. Dat maakte Studio 100 donderdag bekend. Hoes gaat de rol van Anna spelen en deelt de rol met Renée Fokker.
"We zijn heel blij dat Isa de rol van Anna gaat vertolken", zegt Studio 100-baas Anja van Mensel. "Ze is een zeer ervaren actrice en we zijn ervan overtuigd dat Isa een grote aanwinst is voor deze mooie en bijzondere voorstelling."
De musical gaat over twee broers die na het bombardement van Rotterdam elk een andere kant van de strijd kiezen. De hoofdrollen van broers Dirk en Louis worden gespeeld door Dorian Bindels en Soy Kroon. Hoes speelt hun moeder Anna.
Studio 100 maakte donderdag ook bekend dat de kaartverkoop zo goed loopt, dat de musical wordt verlengd tot 5 april 2026. Kaarten voor die voorstellingen zijn al te koop.