Jay Leno maakt met 3D-printer nieuwe wc-bril voor Harrison Ford

24 aug , 22:00 Entertainment
anp240825104 1

Jay Leno is bezig om met een 3D-printer een nieuwe toiletbril te maken voor Harrison Ford. De oude wc-bril van de acteur is stuk en hij kon het model, dat niet meer in omloop is, nergens meer vinden. De voormalige talkshowhost schoot hem daarom te hulp, vertelt Ford in de podcast Wild Card with Rachel Martin.

De Star Wars-acteur wist dat Leno in zijn garage een 3D-printer had staan en vroeg hem om hulp, nadat zelfs bevriende loodgieters hem niet van een nieuwe en passende wc-bril konden voorzien. "Hij omarmde het project op een manier die ik me niet kon voorstellen", zegt Ford over de hulp van Leno. "Mensen komen van ver, uit de schaduw en raken erbij betrokken."

Volgens de acteur is de nieuwe 3D-bril niet alleen voor de sier, maar wil hij deze ook echt gaan gebruiken. "Dit wordt de bril voor het toilet op mijn kantoor."