Kevin Harrison Jr. baalt behoorlijk dat Golden, de musicalfilm over het leven van Pharrell Williams, is afgelast. De acteur speelde de hoofdrol in de film, die wel werd opgenomen maar niet uitkomt. Producent Universal en Williams waren niet tevreden over het resultaat.
"Het is altijd droevig als je tijd hebt geïnvesteerd in iets waar je erg enthousiast over bent", vertelt de acteur aan US Weekly. "Ik heb gewerkt met zoveel geweldige acteurs, en artiesten die ik aanbid, zoals Missy Elliott en Janelle Monáe. Maar ik heb mijn herinneringen nog, en ik heb heel veel geleerd van deze bijzondere ervaring. Ik heb nog veel filmpjes en foto's op mijn eigen telefoon. De film zit voor altijd in mijn hoofd."
Het was de bedoeling dat Golden deze zomer in de bioscopen zou uitkomen. De film zou zich afspelen in de jaren zeventig in Virginia Beach, de buurt waar Pharrell Williams opgroeide. De opnames waren voltooid, maar tijdens de montage werd duidelijk dat regisseur Michel Gondry "niet de film kon afleveren die de rest van het team voor ogen had".