Mart Hoogkamer over kotsen op tv: kan niet met stress omgaan

18 feb , 8:35 Entertainment
anp180225053 1

Mart Hoogkamer vond het fysiek en mentaal heel zwaar om mee te doen aan het programma Hunted VIPS. De zanger was maandagavond zelfs kotsend op tv te zien. "Ik kan niet echt heel goed met stress omgaan", blikt hij terug in Jan-Willem Start Op! op NPO Radio 2. "Zet mij maar gewoon bij Ik Hou van Holland neer."

De 26-jarige Hoogkamer moest in het programma samen met Chahid Charrak op de vlucht voor de 'hunters'. De bekende Nederlanders moeten uit handen van de opsporingsdienst blijven.

"Er zitten continu vijf of zes politieteams achter je aan, je eet niet, continu sta je aan", zegt Hoogkamer. "Helemaal niks voor mij. Je weet ergens wel waar je aan begint, maar je weet niet wat je te wachten staat."

Hoogkamer was blij toen hij weer naar huis mocht. "Dit is een jaar geleden opgenomen, maar het voelt nog als gisteren hoor", zegt hij lachend. "Ik ben ook niet gemaakt voor een Expeditie Robinson." Ook deelname aan Wie is de Mol? ziet Hoogkamer niet zitten.