Michiel Romeyn: Jiskefet onlangs gevraagd voor liveshow in Ziggo

20 nov , 10:52 Entertainment
anp201125121 1

Michiel Romeyn laat weten dat er partijen zijn die een doorstart van Jiskefet willen. "De Ziggo Dome vroeg laatst of we nog een keer een liveshow wilden maken", zegt Romeyn in een interview in De Telegraaf. "Ze waren ervan overtuigd dat we zeven keer die zaal zouden uitverkopen, net als AFAS Live twintig jaar geleden."

In het interview zegt Romeyn dat hij vooral in de luwte leeft en "erg gelukkig is zoals het nu is". Een terugkeer van Jiskefet ligt niet in de lijn der verwachtingen volgens de acteur. "Misschien worden de fans er gelukkig van. Maar wij zijn allemaal een andere weg gegaan."

Romeyn maakte Jiskefet met Kees Prins en Herman Koch. Tussen 1990 en 2005 maakten de mannen bijna tweehonderd afleveringen van de absurdistische serie.