Miley Cyrus had grote plannen voor een videoclip samen met Madonna. Ze zouden daarin met andere grote sterren gaan modderworstelen. Madonna had volgens Cyrus al ingestemd met haar deelname, maar de plannen werden geweigerd door het platenlabel RCA. Dat vertelt de Flowers-zangeres donderdag in de podcast Every Single Album.
Het gaat om de clip van de hit 4x4 uit 2013, waarvoor ze samenwerkte met rapper Nelly. "Ik had iedereen al geregeld", aldus de zangeres. "Madonna wilde meedoen aan de video, Miranda Cosgrove." Later gaat ze verder: "Ik had een fucking squad, en mijn squad was echt cool." Cyrus beweert dat haar toenmalige platenlabel het nummer waarin ze over "een pitbull en pis" zong echter niet wilde promoten.
4×4 stond op Cyrus' succesvolle album Bangerz, samen met onder andere het nummer Wrecking Ball. Eind mei verscheen haar nieuwste album Something Beautiful, dat gaat over heling en persoonlijke groei.