Monique Westenberg, die zondag Brigitte Bardot herdacht in een bericht op sociale media, vindt de Française achteraf gezien "van binnen" een stuk minder mooi dan gedacht. "Weet dat ik dit niet wist", laat de ex van André Hazes via Instagram Stories weten over de omstreden actrice.
"Gisteren postte ik een foto over het overlijden van Brigitte Bardot", schrijft zij bij haar bericht. "Ik ken haar alleen als een prachtige vrouw die zich inzette voor dierenrechten." Het Franse filmicoon raakte in opspraak vanwege haar uitlatingen over homoseksualiteit, immigratie en de islam.
Westenberg zegt niet te hebben geweten dat Bardot "zich negatief uitsprak over homo's en verschillende afkomsten". Zo schrijft ze: "I love homo's en ben verre van r*cist. Zo prachtig was ze dus niet van binnen."
De Franse actrice en zangeres overleed zondag op 91-jarige leeftijd. Naast Westenberg stonden ook Glennis Grace, Leontine Borsato, Igone de Jong en Chantal Janzen stil bij het overlijden van Bardot.