De originele cast van de film The Passion of the Christ keert niet terug in het vervolg. Dat meldt entertainmentwebsite Page Six op basis van een insider. Dat betekent onder meer dat Jim Caviezel (57) niet te zien is als Jezus en Monica Bellucci (61) niet terugkeert als Maria Magdalena.
Filmmaker Mel Gibson heeft in het verleden gezegd dat hij van plan was weer met Caviezel te werken, met behulp van verjongingstechnieken. Een bron vertelt dat het plan nu is gewijzigd omdat er veel werk verzet zou moeten worden met de oorspronkelijke acteurs. "Digitale zaken, plus de planning." Een andere insider stelt dat er momenteel gesprekken worden gevoerd met acteurs in Rome. Gibson was eind september in de Italiaanse hoofdstad waar hij een voetbalwedstrijd bijwoonde van AS Roma tegen Hellas Verona.
The Passion of the Christ verscheen in 2004 en vertelde over de laatste uren van Jezus Christus. Eerder meldden vakmedia dat het vervolg in 2027 in twee delen zal verschijnen.