Henk Westbroek en Pierre Wind gaan dit najaar samen op tournee. De Nederlandse zanger en de bekende kok gaan samen met de Nederpop All Stars het land in met de show Hitspot met Worst, een voorstelling waarin Westbroek zingt en Wind kookt. De show gaat op 24 september van start in Goirle.
"We hebben beiden een passie voor muziek en eten", vertelt Westbroek, bekend van onder meer Het Goede Doel. "Daarop belde ik met de Nederpop All Stars, een groep muzikanten die in wisselende samenstelling door Nederland toert. We gingen op zoek naar muziek waarin eten een hoofdrol speelt. Die nummers spelen we tijdens deze avond. En dan maakt Pierre hetgeen waar wij over zingen. Om dat vervolgens weer aan het publiek uit te delen."
Nummers die onder andere voorbijkomen zijn Strawberry Fields Forever van The Beatles en Cut the Cake van Average White Band. "Het worden verrassende theatershows", zegt Wind. "Ik weet welke nummers er gespeeld worden, maar niemand weet verder welk lekkers ik ga bereiden."