Q-escape room voor het eerst sinds 2023 weer terug

11 nov , 8:32 Entertainment
anp111125053 1

Qmusic brengt het populaire spel Q-escape room terug na een jaar van afwezigheid. In aanloop naar de feestdagen sluit de radiozender opnieuw vier dj's op. Dit jaar zullen Mattie Valk, Marieke Elsinga, Domien Verschuuren en Bram Krikke proberen de muzikale code te kraken en hun vrijheid terug te winnen.

Het nieuws werd dinsdag bekendgemaakt tijdens de ochtendshow van Mattie & Marieke. De dj's lieten weten dat ze zich in de komende weken mentaal en fysiek gaan voorbereiden op het spel.

Tijdens het spel maken de dj's van 06.00 tot 20.00 uur live radio vanuit een afgesloten verblijf. De escaperoom verlaten ze niet; ze eten, drinken en overnachten in de kamer totdat de code gekraakt is. Luisteraars kunnen de dj's de hele dag door live volgen via de radio, Qmusic.nl en de Q-app. De dj's krijgen elk een zeer kort audiofragment te horen van een Top 40-hit. De sleutel tot de vrijheid en de enige manier om de afgesloten ruimte te verlaten, is als alle dj's de juiste titels en artiesten raden. Binnen de muren van de escaperoom wachten de dj's puzzels en raadsels die hen dichter bij de oplossing moeten brengen.

Ook dit jaar kunnen luisteraars de dj's actief helpen met het oplossen van de puzzels. Door heel Nederland worden belangrijke hints verspreid die de dj's verder kunnen helpen. De Q-escape room start op woensdag 17 december.