Sander Lantinga liep rond met open wond na val The Masked Singer

05 jan , 12:16 Entertainment
anp050126115 1

Sander Lantinga heeft tweeënhalve maand rondgelopen met een open wond na zijn val bij de repetities van het programma The Masked Singer. Dat vertelt de radio-dj maandag in De Coen & Sander Show.

"We gingen repeteren en we hadden best wel veel loopwerk. Ik begon te rennen en ik dacht dat ik nog op de passerelle liep, maar ik liep er gewoon volledig vanaf. Dan stort je ter aarde", vertelt Lantinga. "Mijn scheenbeen klapte op de rand en was tot op het bot open. Het kon niet gehecht worden, want het is echt zo'n bejaardenwond. Bij mij heeft het, en ik maak geen grap, tweeënhalve maand opengelegen."

De open wond hield hem echter niet tegen om door te gaan met het programma. "Het was alle hens aan dek, maar 'the show must go on', dus twee dagen later stond ik er gewoon weer", vertelt de radio-dj. Ook laat hij weten dat de wond inmiddels helemaal genezen is.

In The Masked Singer gaan bekende Nederlanders in kostuums zingend de strijd met elkaar aan. De juryteams moeten raden wie in de kostuums zitten. Lantinga vormde in het afgelopen seizoen het duo "de klompen" met zijn radiocollega Coen Swijnenberg.