Tamara Elbaz: mijn leven is op zijn kop gezet

19 mrt , 11:21 Entertainment
anp190325113 1

Het leven van realityster Tamara Elbaz is "op zijn kop gezet". Volgens Elbaz is het "ondraaglijk" dat de opdrachtgever van verdachte Vuriano V. niet bekend is, verklaarde zij woensdag in de Rechtbank van Amsterdam. "Ik weet nooit waar de dreiging vandaan komt."

Elbaz werd in september 2024 belaagd door twee mensen. Ze werd op de grond getrokken en meermaals geschopt en geslagen. V. wordt verdacht van poging tot doodslag.

Volgens Elbaz had de dag waarop ze werd mishandeld "een vreugdevolle dag" moeten zijn. "De eerste schooldag van mijn zoontje. Ik keek ernaar uit deze dag met hem te beleven." In plaats daarvan "veranderde de dag in een nachtmerrie", aldus een aangedane Elbaz. "Ik werd met brute kracht van achteren aangevallen." Elbaz liep onder meer een hersenschudding op.

Elbaz, onder meer bekend van The Real Housewives of Amsterdam, riep de verdachte in haar mishandelingszaak nogmaals op om de naam van zijn opdrachtgever te delen. "Werk mee. Laat mij en mijn zoon niet langer in onzekerheid", aldus Elbaz. "Voor mij is het het allerbelangrijkste om te weten waar de dreiging vandaan komt."

De realityster benadrukte dat ze het "pijnlijk" vindt dat V. niet meewerkt. Volgens de verdachte kan hij geen informatie geven over de opdrachtgever. "Ik ken diegene niet echt goed", aldus V.

Elbaz eist een schadevergoeding van ruim 8000 euro voor materiële en immateriële schade.