The Studio met Seth Rogen krijgt tweede seizoen bij Apple TV+

07 mei , 7:25 Entertainment
anp070525079 1

De Apple TV+-serie The Studio krijgt een tweede seizoen. Dat hebben bedenkers Seth Rogen en Evan Goldberg bekendgemaakt. Het debuutseizoen van de serie loopt nog.

"We zijn ontzettend blij dat we een tweede seizoen van The Studio gaan maken", aldus Rogen en Goldberg in een gezamenlijke verklaring. "We kijken ernaar uit om de ervaringen van het maken van seizoen één direct toe te passen in seizoen twee, en dat proces vervolgens nog tien seizoenen te herhalen."

Rogen speelt zelf ook mee in de serie. Hij speelt het personage Matt, het hoofd van Continental Studios. Matt is een echte filmfanaat die van zijn passie zijn carrière heeft gemaakt. In de serie wordt hij geconfronteerd met keuzes tussen zijn droombaan en de eisen van de filmindustrie.

De eerste reeks van The Studio telt tien afleveringen. De laatste daarvan verschijnt op 21 mei.