The Tribute volgend jaar voor vijfde keer in Ziggo Dome

14 apr , 10:04 Entertainment
anp140425099 1

De muziekshow The Tribute - Live in Concert vindt ook volgend jaar plaats in de Ziggo Dome in Amsterdam. Het evenement vindt plaats op 16 april 2026, meldt organisator MOJO. Het is dan de vijfde keer dat de show in de Ziggo Dome plaatsvindt. De kaartverkoop voor het concert begint donderdag.

Tijdens The Tribute - Live in Concert treden de winnaars op van het programma The Tribute - Battle of the Bands, een muziekcompetitie tussen coverbands. De competitie voor de editie in 2026 moet nog plaatsvinden.

Deze week staan de winnaars van het meest recente seizoen op het podium. Dat zijn onder meer Treasure, een coverband voor Bruno Mars, en Someone Like Her, die Adele covert. Vanwege de grote vraag naar kaarten zijn dit jaar drie shows georganiseerd op 17, 18 en 19 april.