Het overlijden van Rob de Nijs heeft geen invloed op de tournee van Malle Babbe, de musical over zijn leven. Dat laat producent MediaLane maandag weten. "Zoals eerder afgesproken met Rob en Jet gaan de voorstellingen van Malle Babbe door; op deze wijze willen wij de artistieke nalatenschap van Rob de Nijs eren", meldt de producent.
René van Kooten neemt de rol van Rob de Nijs op zich en Lottie Hellingman en Maartje van de Wetering spelen afwisselend de rol van Jet de Nijs. Door de grote vraag werd de tournee al voor de première verlengd met extra voorstellingen in het najaar van 2025.
De hele cast, crew en het orkest van de musical "zijn diep geraakt door het verdrietige nieuws dat Rob de Nijs is overleden. De afgelopen maanden hebben wij de eer gehad om veel met de familie te werken en samen te zijn. Met als een van de hoogtepunten het bezoek van Rob en Jet, samen met Julius, Robbert en Sharon, aan de voorstelling. Wij zijn dankbaar voor deze bijzondere momenten. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd."
De eerstvolgende voorstelling van Malle Babbe is woensdagavond in Tiel.