De broers Travis en Jason Kelce gaan komende zomer tijdens het WK voetbal hun podcast New Heights live opnemen voor een theaterpubliek. Dat meldt het Amerikaanse tijdschrift People. Jason en zijn jongere broer Travis, de verloofde van zangeres Taylor Swift, nemen hun podcast doorgaans afzonderlijk van elkaar in hun eigen huis op.
De gebroeders Kelce kunnen "geen beter moment bedenken" dan tijdens het WK voetbal met hun luisteraars een feestje te bouwen tijdens een liveopname van hun podcast. "De energie van een liveopname is ongeëvenaard en we kunnen niet wachten op een paar onvergetelijke momenten met de fans en om met wat vrienden van de show lol te trappen en te zorgen dat iedereen voor Team USA gaat juichen", zeggen ze in een verklaring.
De opname staat gepland op maandag 15 juni, vier dagen na de openingswedstrijd van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Jason en Travis, die zelf jarenlang als American footballspelers actief waren, nemen hun podcast op voor publiek in het Orpheum Theatre in Los Angeles. Fans die erbij willen zijn, kunnen vanaf maandag kaartjes kopen.