Travis Kelce vindt rol in Happy Gilmore 2 surrealistisch

26 jul , 16:35 Entertainment
anp260725075 1

Travis Kelce vindt het surrealistisch om deel uit te maken van Happy Gilmore 2. De American footballspeler en vriend van Taylor Swift bedankt op Instagram hoofdrolspeler Adam Sandler voor zijn rol in de film.

"Man dit leven is gek!! Nog steeds zo surrealistisch dat ik deze kans kreeg", schrijft hij bij zijn bericht. "Bedankt broeder, voor de kans en voor het geven van Happy Gilmore 2 aan ons allemaal!" aldus Kelce. Bij het bericht deelt hij een reeks beelden uit de film, waarin hij een ober speelt in een countryclubrestaurant en in een van de scènes uit de kleren gaat.

Op de première in New York sprak Sandler onlangs lovend over het acteerwerk van de vriend van de popzangeres. "Kelce was fantastisch. Hij is een harde werker en hij wilde de film goed doen", liet de acteur weten aan entertainmentblad People.

Happy Gilmore gaat over een uitgerangeerde ijshockeyer (Adam Sandler) die als professioneel golfer aan de slag gaat. Naast Kelce waren er gastrollen weggelegd voor Bad Bunny, Guy Fieri, Kid Cudi, Eminem en Post Malone. De film is sinds 25 juli te streamen op Netflix.