Het programma Tucci in Italy krijgt een tweede seizoen bij Nat Geo. De acteur en regisseur gaat nog eens vijf afleveringen maken van zijn serie waarin hij op reis gaat naar Italië, meldt Deadline.
Het eerste seizoen van Tucci In Italy ging vorige maand in première. Hierin bezocht de Amerikaan van Italiaanse afkomst onder meer Toscane, Lombardije en Lazio. Tucci spreekt voor zijn programma met lokale chef-koks, historici, boeren, wijnmakers en kunstenaars over de lokale, culinaire specialiteiten.
Aanvankelijk zou het eerste seizoen tien afleveringen bevatten, maar dit werd uiteindelijk opgeknipt en verdeeld over twee reeksen. In seizoen twee gaat Tucci onder meer naar Sicilië, Veneto en Sardinië. De serie is in Nederland te zien op Disney+.