Tweede extra Gi-Ga-Gantische Kerstshow met Studio 100-sterren

15 nov , 11:55 Entertainment
anp151125090 1

Er komt nog een extra voorstelling van de Gi-Ga-Gantische Kerstshow in Rotterdam Ahoy. Dat maakte de organisatie van het evenement zaterdag bekend. Eind oktober werd al de eerste extra show aangekondigd.

Eerder waren er al voorstellingen op zaterdag 20 en zondag 21 december om 14.30 uur aangekondigd en daarna voor zaterdagochtend 20 december om 11.00 uur. Ook op zondag 21 december komt er in de ochtend om 11.00 uur een show bij, deelde producent Studio 100 zaterdag.

Tijdens de Gi-Ga-Gantische Kerstshow treden bekende Studio 100-sterren als K3, Mega Mindy, Samson & Marie en Kabouter Plop samen op met een juniorversie van De Toppers, genaamd Toppers Genzee. Naast liedjes uit het repertoire van Studio 100 maken ook muziek uit de Efteling-sprookjes deel uit van de voorstelling.