Djokovic tegen Medvedev, Zverev en Schwartzman op ATP Finals

12 nov 2020, 18:29 Sport
djokovic tegen medvedev zverev en schwartzman op atp finals
ANP

Tennisser Novak Djokovic neemt het in de groepsfase van de ATP Finals in Londen op tegen de Rus Daniil Medvedev, de Duitser Alexander Zverev en debutant Diego Schwartzman uit Argentinië. Dat is het resultaat van de loting. De vier tennissers zitten in de groep Tokio 1970. De naam verwijst naar de eerste editie van de ATP Finals.

In de andere groep, Londen 2020, speelt groepshoofd Rafael Nadal tegen de Oostenrijker Dominic Thiem, de Griek Stefanos Tsitsipas en de Rus Andrej Roeblev. Tsitsipas is de titelverdediger van de ATP Finals, die voor de laatste keer plaatsvinden in Londen.

Thiem en Tsitsipas beginnen zondagmiddag om 14.00 uur. Later op de dag om 20.00 uur neemt Nadal het op tegen Roeblev, die net als Schwartzman voor het eerst meedoet aan het eindejaarstoernooi voor de beste acht tennissers van het seizoen. De Spanjaard, die dit jaar voor de dertiende keer Roland Garros op zijn naam schreef, is nog op zoek naar zijn eerste eindzege bij de ATP Finals.

Djokovic speelt maandag zijn eerste partij tegen Schwartzman. De Servische nummer 1 van de wereld won de ATP Finals vijf keer. Later maandag spelen Zverev en Medvedev tegen elkaar.