Gordon heeft Gerard Joling een bericht gestuurd met de vraag of ze samen weer eens een kop koffie kunnen drinken en "gewoon weer eens te lachen". Dat zei de radiomaker vrijdagochtend op Radio 10. Donderdag beloofde Gordon dat hij zijn voormalige tv-collega, die hij na een ruzie al vijf jaar niet meer heeft gezien, een appje zou sturen.
In de ochtendshow vertelde Gordon dat hij donderdag thuiskwam en de hele tijd de naam van Joling bovenin zijn telefoonlijst zag staan. "Ik denk: 'Hé wat gek, dit is een teken'. Dus ik dacht: 'Weet je, ik stuur gewoon even een appje'. En ik heb dus een app gestuurd", aldus Gordon. In het bericht schreef de radiomaker: "Hey Geer, ik hoorde je van de week zeggen dat het al vijf jaar geleden is dat we elkaar gezien hebben. Wordt het niet eens tijd voor een bak koffie zonder enige verplichting, maar gewoon om weer eens te lachen. Mag van mij zonder camera's of wat dan ook. Maar ik dacht: 'Nou is het wel weer eens genoeg geweest met alle narigheid!' Liefs, Gordon."
Collega-presentator Froukje de Both zei dat ze "gewoon kippenvel" kreeg bij het horen van het berichtje. Gordon heeft naar eigen zeggen nog geen reactie gehad van Joling. Als geste naar zijn collega moest hij van De Both vervolgens Jolings nummer Ticket to the Tropics aankondigen. "We gaan hem niet blij maken met een dooie mus, dus daarom gaan we hem totdat hij gebeld of geappt heeft elke dag draaien", aldus Gordon.