Noorse koning Harald: het gaat heel goed met koningin Sonja

19 mei , 19:16Koningshuis
anp190526157 1
Het gaat "heel goed" met de Noorse koningin Sonja. Dat zei koning Harald op een vraag van het Noorse TV 2. Maandag moest de Noorse koningin een aantal afspraken met de Indiase premier Modi aan zich voorbij laten gaan, omdat zij last had van hartfibrilleren.
Sonja is niet de enige binnen de Noorse koninklijke familie die de afgelopen tijd kampt met gezondheidsproblemen. Prinses Astrid, de oudere zus van Harald, werd vorige week in het ziekenhuis opgenomen vanwege hartfalen. Kroonprinses Mette-Marit werd tijdens de viering van de Noorse nationale feestdag gezien met een zuurstofapparaat en was bovendien korter aanwezig dan de rest van de koninklijke familie.
Dinsdag meldde het Noorse hof ook dat Harald en Sonja hun aankomende bezoek aan Nordland uitbreiden. Dat bezoek staat voor 8 en 9 juni op de agenda.
loading

Loading