Aanvaller Engels twee jaar langer bij Heracles

06 mei , 8:25 Voetbal
anp060525094 1

ALMELO (ANP) - Mario Engels voetbalt ook de komende twee seizoenen bij Heracles Almelo. De Eredivisionist meldde dinsdag op de website overeenstemming te hebben bereikt met de 31-jarige Duitse aanvaller, wiens contract deze zomer zou aflopen.

Engels, die ook als middenvelder inzetbaar is, is bezig aan zijn tweede seizoen in Almelo. Daarin kwam hij tot nu toe tot 28 competitieduels, waarin hij drie keer scoorde. "Ik voel me thuis bij de club en heb het hier goed naar mijn zin", meldt hij in een toelichting. "We hebben een leuke groep en de club heeft de afgelopen jaren flink geïnvesteerd in de faciliteiten."

"Mario is een aanvaller die continu dreigend is en veel energie in wedstrijden legt", zegt technisch directeur Nico-Jan Hoogma. "Wij denken dat Mario met zijn kwaliteiten, ervaring en altijd positieve instelling de komende jaren van grote waarde kan zijn voor het team."

Engels voetbalde in Nederland eerder bij Roda JC en Sparta.