SOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.
Southampton won met 2-1 en Arteta wond zich vooral op over de zwakke verdediging. "Als je zulke verdedigingsfouten maakt, is het erg moeilijk om in de halve finale te komen", mopperde hij.
De Spaanse coach zocht geen excuus in de weersomstandigheden en de lijst van geblesseerde spelers. Het waaide hard en het regende in Southampton. "Je moet je aanpassen aan de wind en de blessures. Je moet je aanpassen aan moeilijke situaties."
De coach rekent erop dat de spelers in de rest van het seizoen "laten zien wat ze waard zijn". Arsenal kan nog twee grote prijzen pakken. Naast de landstitel is de Londense ploeg nog actief in de Champions League. Sporting Portugal is komende week de tegenstander in de kwartfinale.