Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

09 mei , 17:04Voetbal
anp090526101 1
WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.
De 78-jarige Advocaat leidde Curaçao voor het eerst naar een WK, maar nam eind februari afscheid omdat zijn dochter ernstig ziek was. De voetbalbond van het kleinste land ooit op een WK vond Rutten bereid om hem op te volgen. Inmiddels is de gezondheidssituatie van de dochter van Advocaat stabiel en zien een aantal internationals en geldschieters de adviseur van Robin van Persie bij Feyenoord graag terugkeren bij Curaçao.
De voetbalbond van Curaçao voelt niets voor een snelle terugkeer van Advocaat. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", liet voorzitter Gilbert Martina vrijdag weten.
Fred Rutten geeft dinsdag een persconferentie in Curaçao. Met Rutten op de bank verloor Curaçao in maart twee oefenduels met China (2-0) en Australië (5-1). Voor Curaçao begint het WK op 14 juni met een wedstrijd tegen Duitsland. Daarna volgen groepsduels met Ecuador en Ivoorkust.
loading

Loading