Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

13 apr , 18:11Voetbal
anp130426155 1
ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
Egurrola is in de Verenigde Staten geboren als dochter van een Spaanse vader en een Nederlandse moeder. Ze speelde een aantal oefeninterlands voor Spanje, maar besloot daarna over te stappen naar Nederland. Egurrola maakte op 8 april 2022 haar debuut voor Nederland in een met 12-0 gewonnen wedstrijd tegen Cyprus.
Egurrola kan dinsdagavond tegen Frankrijk haar vijftigste interland voor Oranje spelen. "Er zal veel familie van mij op de tribune zitten. Dat is heel leuk", aldus Egurrola.
Egurrola beleefde haar hoogtepunt in Oranje toen ze in december 2023 twee belangrijke kopdoelpunten maakte in de Nations League tegen België.
loading

Loading