BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona moet de terugkeer naar stadion Camp Nou opnieuw uitstellen. De Catalanen hoopten op tijd een vergunning te krijgen om op 21 oktober in de Champions League-wedstrijd tegen Olympiakos terug te keren in het gerenoveerde stadion, maar slaagden hier niet in. De wedstrijd wordt opnieuw in het Olympisch Stadion op de Montjuïc gespeeld.
"De club blijft zich inspannen om de nodige administratieve vergunningen te verkrijgen voor de opening van Camp Nou", laat Barcelona weten.
De ploeg van Hansi Flick speelde de eerste drie weken van het La Liga-seizoen uitwedstrijden om zo het stadion klaar te kunnen maken voor de heropening. Dat lukte niet op tijd, waardoor de club de twee volgende thuiswedstrijden afwerkte in het Johan Cruijff-stadion op het trainingscomplex, met een capaciteit van maximaal 6000 toeschouwers.
Barcelona betaalt naar schatting 1,5 miljard euro voor de herbouw van Camp Nou, waar naar verwachting plaats zal zijn voor 105.000 supporters.