FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

14 sep , 23:04 Voetbal
anp140925126 1

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

De Catalanen konden de wedstrijd nog niet spelen in Camp Nou, omdat de renovatie nog niet klaar is. Het duel met Valencia was daarom in het Johan Cruijff-stadion, gelegen op het trainingscomplex.

Fermín López opende de score en dat bleek het enige doelpunt voor rust. In de tweede helft voerden de spelers van coach Hansi Flick de productie op. De ingevallen Raphinha trof doel in de 53e minuut en López maakte kort daarop zijn tweede. Tien minuten later was Raphinha opnieuw trefzeker en daarna de ook ingevallen Robert Lewandowski. De Poolse spits bepaalde met zijn tweede treffer de eindstand.

Punten

Barcelona heeft na vier wedstrijden 10 punten. Dat zijn er twee minder dan Real Madrid, dat met 2-1 won bij Real Sociedad.

Bij Valencia begon Arnaut Danjuma in de basis. Hij werd in de tweede helft gewisseld.