Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen en investeert flink

03 nov , 11:52 Voetbal
anp031125088 1

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil De Kuip in eigen handen krijgen. De Rotterdamse club investeert daarvoor jaarlijks 3 tot 5 miljoen euro extra in het stadion. Dat meldt Feyenoord maandag.

Met het kopen van nieuwe aandelen wordt het belang van Feyenoord in De Kuip uitgebreid naar 95 procent. Daarmee wordt de huidige koploper van de Eredivisie eigenaar van het stadion, via een eenwording van het bestuur en het stadionbestuur. De raden van commissarissen van zowel de club als het stadion zijn akkoord. De huidige aandeelhouders van Stadion Feijenoord moeten nog wel ja zeggen tegen de uitgifte van extra aandelen.

"We weten allemaal, Feyenoord is De Kuip en De Kuip is Feyenoord. De beoogde eenwording is daarom niet meer dan logisch. Het is het beste voor Feyenoord en het beste voor De Kuip", zegt Dennis te Kloese, algemeen directeur van Feyenoord, op de website van de club.