PARIJS (ANP/AFP) - Frankrijk mist aanvoerder Kylian Mbappé in de komende WK-kwalificatiewedstrijd tegen IJsland. De sterspeler is opnieuw geblesseerd geraakt aan zijn rechterenkel, meldt de Franse voetbalbond. Mbappé keert terug naar zijn club Real Madrid om te herstellen.
De aanvaller opende vrijdag in de wedstrijd tegen Azerbeidzjan (3-0) na een solo de score in de extra tijd van de eerste helft. Kort na de hervatting kreeg zijn enkel een eerste serieuze tik te verwerken. In de slotfase volgde een tweede trap op zijn al kwetsbare enkel, waarna Mbappé zich liet vervangen door Florian Thauvin.
Bondscoach Didier Deschamps van Frankrijk heeft voor het duel op maandag met IJsland een gebrek aan aanvallers, want Ousmane Dembélé, Désiré Doué, Marcus Thuram en Bradley Barcola zijn door blessures ook niet inzetbaar.