DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Eredivisie een kleine overwinning behaald op Sparta Rotterdam. De Deventenaren hadden genoeg aan een doelpunt van Jakob Breum: 1-0. Go Ahead heeft uit de laatste zes thuisduels in de competitie 16 punten behaald.
Gjivai Zechiël had voor het eerst een basisplaats bij Sparta. De huurling van Feyenoord stond in de 33e minuut met balverlies aan de basis van de treffer. Victor Edvardsen gaf de bal mee in de loop van Breum, die niet faalde.
Sparta was even voor die treffer linksback Patrick van Aanholt al kwijtgeraakt met een hamstringblessure. Kort voor rust schoot Go Ahead-speler Oliver Antman de bal tegen de paal.
Rust
Na rust ging Sparta op zoek naar de gelijkmaker. Kristian Hlynsson was daar in de 78e minuut dichtbij, maar keeper Jari De Busser redde knap.
Sparta verloor zaterdag met 3-0 bij Feyenoord en blijft door de tweede nederlaag op rij op de zestiende plaats staan, met een achterstand van 4 punten op nummer 15 FC Groningen. Go Ahead verstevigde de zevende plek.