Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

05 apr , 23:34Voetbal
anp050426141 1
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
Lautaro Martínez opende na ruim een minuut al de score voor Inter. Op aangeven van oud-Ajacied Devyne Rensch kopte Gianluca Mancini in de 41e minuut de gelijkmaker binnen. Hakan Çalhanoğlu zorgde er met een dwarrelend afstandsschot voor dat Inter toch met een voorsprong ging rusten.
In de tweede helft liep Inter snel weg. Rensch werd in de 52e minuut afgetroefd door Marcus Thuram, die Martínez in staat stelde opnieuw te scoren. Thuram zelf kopte uit een hoekschop de 4-1 binnen en Nicolò Barella zorgde in de 63e minuut voor de 5-1. Lorenzo Pellegrini scoorde nog tegen voor AS Roma.
Denzel Dumfries had een basisplaats bij Inter en naast Rensch deed bij AS Roma Donyell Malen vanaf het begin mee. Inter heeft na 31 wedstrijden 72 punten. Eerste achtervolger AC Milan staat op 63 punten en gaat maandag op bezoek bij nummer 3 Napoli.
loading

Loading