MAASTRICHT (ANP) - MVV moet het kunstgrasveld in stadion De Geusselt vervangen. Het huidige veld is afgekeurd door de KNVB, meldt de Maastrichtse voetbalclub. Om aan de licentievoorwaarden van de voetbalbond te voldoen, is een nieuw veld nodig.
"De vervanging van het veld heeft gevolgen voor het oefenprogramma van MVV. Een aantal duels stond al gepland op externe locaties. De overige wedstrijden in De Geusselt zijn verplaatst naar andere locaties", aldus MVV.
Twee jaar geleden werd het kunstgrasveld, vrij kort voor de start van de nieuwe competitie, ook al afgekeurd. Het veld voldeed niet aan de normen van de FIFA. MVV dacht dat de nieuwe kunstgrasmat langer mee zou kunnen dan twee jaar, maar dat blijkt niet het geval.