TURIJN (ANP) - Napoli heeft drie dagen voor het Champions League-duel bij PSV verloren bij Torino: 1-0. Invaller Noa Lang dacht in blessuretijd gelijk te maken, maar de videoscheidsrechter constateerde buitenspel. Door de tweede competitienederlaag van het seizoen is de ploeg van trainer Antonio Conte de koppositie kwijt. AS Roma heeft evenveel punten en strijdt zaterdagavond met Internazionale om de eerste plaats.
Napoli kwam na ruim een half uur op achterstand door een treffer van Giovanni Simeone. De van Napoli gehuurde Argentijn kreeg de bal gelukkig in bezit en maakte het mooi af door doelman Vanja Milinkovic-Savic te omspelen. Lang tikte in de blessuretijd de 1-1 binnen, maar zijn eerste treffer voor Napoli ging niet door vanwege buitenspel. Sam Beukema speelde de hele wedstrijd bij de kampioen.
Napoli heeft na zeven wedstrijden 15 punten. AS Roma (15) en Internazionale (12) strijden vanaf 20.45 uur om de koppositie.