Napoli verspeelt punten tegen Genoa en leidt nog met 1 punt

11 mei , 22:55 Voetbal
anp110525128 1

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de Italiaanse titel punten verspeeld tegen Genoa. De ploeg van coach Antonio Conte bleef in het eigen Stadio Diego Armando Maradona in Napels steken op een gelijkspel: 2-2.

Napoli heeft 78 punten, 1 punt meer dan Inter dat eerder op de avond won van Torino. Er zijn nog twee speelronden in de Serie A.

Romelu Lukaku maakte op aangeven van Scott McTominay in de 15e minuut de openingstreffer. Genoa kwam echter terug tot 1-1. De kopbal van Honest Ahanor ging via Napoli-doelman Alex Meret in het eigen doel. Napoli kreeg daarna tal van kansen op een tweede treffer, maar het duurde tot de 64e minuut totdat Giacomo Raspadori, opnieuw op aangeven van McTominay, laag in de linkerhoek raak schoot. Johan Vázquez kopte echter vlak voor tijd de 2-2 binnen. Invaller Philip Billing kreeg nog een grote kans, maar kopte net naast.